Home | Sitemap | Contact | | |
Berghond van de Maremmen / Maremma Sheepdog


De titel Italiaans kampioen
wordt toegekend aan de hond die 6 CAC's heeft: 2 behaald bij een internationale show; 2 bij een nationale show en 2 bij een Clubmatch of 'Speciale'.

Gemarkeerde honden hebben met succes de TMC, de karaktertest van de Italiaanse rasverenging afgelegd. Voor zover bekend staat tussen haakjes de HD- en ED-resultaten.  

Bron:

The title Italian Champion is awarded to the dog with 6 CACs: 2 obtained at an international show, 2 at a national show and 2 at a Clubshow or
specialty show.

Marked dogs have succesfully passed the TMC, the charactertest introduced by cpma.
Between brackets the Hip and Ellbow scores.

Italiaans Kampioen / Italian Champions




Italiaans Kampioen
Italian Champion
Jeugdkampioen
Youth Champion
'Campione riproduttore'
2017
Morgana at Arajani

Prima, Unica e Sola di Argiva

Fiero (B,0)
Spezzaferro (B,0)
Tempesta
2016
Argatone del Velino Sirente (A,0)
Diva di Santamaria (B,0)
Faustolo di Santamaria (A,0)
Gloria di Arjani (A,0)
Hugo di Lucus Angitiae (A,0)
Lucifero (A,0)
Maestrale (A,0)
Minosse di Lucus Angitiae (A,0)
Morro
Nona Parca del Velino Sirente (B,0)
Rubino della P.Maremmana (A,0)
Saetta di Lucus Angitiae (B,0)
Tosca di Lucus Angitiae (A,0)
Dafne di Jacopone da Todi
Dea di Jacopone da Todi
Ida di Santamaria
Ombra del Montelarco (A,0)
Quieta di Arajani
Remo del Montelarco (A,0)
Silone dell'Antico Tratturo






Ramon (B,0)
Sale (B,1)











2015
Abruzzo
Brento di Bellosguardo (A,BL)
Eufrosine di Santamaria
Feronea di Santamaria
Marsica (A,0)
Moedi di Bellosguardo (B,0)
Raffaello della Perla Maremmana
Zaza dell'Antica Stirpe
Zeus (B,0)
Brigante della Muta d.Vergaro (B,0)
Dalila
Donna di Fiori di Selvaspina
Fauno di Santamaria
Faustolo di Santamaria (A,0)
Feronea di Santamaria
Gloria di Arajani (A,0)
Minerva di Arajani
Raffaello della Perla Maremmana
Rubino della P.Maremmana (A,0)
Spezzaferro (B,0)
Iris (A,BL)
2014
Adria di Lucus Angitiae
Bella (A,0)
Calascio
Elfo di Bellosguardo (A,0)
Forca di Lucus Angitiae (B,0)
Giulietta di Lucus Angitiae (A,0)
Rachel di Arjani
Rondello di Lucus Angitiae
ScaccoMatto del Velino Sirente(B,0)
Tormenta (A)
Valencia di Lucus Angitiae
Zante di Arajani (B,0)
Eufrosine di Santamaria
Mina della Rossera
Rocco della Perla Maremmana(A,0)
Tempesta di Lucus Angitiae
2013
Antimo del Velino Sirente (B,0)
Argento di Santamaria (B,0)
Drago dell'Antico Tratturo (B,0)
Enea di Arajani (B,0)
Gelsomino di Selvaspina (A)
Marechiaro di Selvasina
Ninfea della PerlaMaremmana(A,0)
Rustico dell'Antica Tenuta
Diva di SantaMaria (B,0)
Fauno Luperco del Velino Sirente
Bruno
Gaudenzia (A,0)
Prugnola (A,0)
Zizu di Arjani (A,0)
2012
Baia Sardinia di Selvaspina
Gea di Arajani (A,1)
Ginevra (B)
Giotto di Lucus Angitiae (A,2)
Littorio (A, 0)
Pallante di Casa Caruso (B)
Ramon (B, 0)
Rubacuori della Rossera (A,0)
Sciantosa di Casa Caruso (B)
Argentina
Atena
BonaDea (A,0)
Basco del Montelarco
Duchessa di Santamaria
Elfo di Bellosguardo (A,0)
Forca di Lucus Angitiae
Nespolo
Rachel di Arajani
Drago dell'Antico Tratturo (B,0) 
2011
Afrodite (B,0)
Ceccolangiolieri (D,0)
Cleopatra (B,0)
Gelsomina
Orso (B,0)
Ortica dell'Antica Tenuta
Somma di Casa Caruso
BellaRosina della Rossera (A,0) 
Caramella di Santamaria
Coccione dell'Antico Tratturo
Rondello di Lucus Angitiae
Rubacuori della Rossera (A,0) 
Rustico dell'Antica Tenuta
Zira
Chino dell'Antico Tratturo (A,0)
Enea (B,0)
Pastrano
Picasso di Arajani
2010
Areta dell'Antico Tratturo
Baldassarre di Casa Caruso (A,0)
Dalia della PerlaMaremmana (A,0) 

Pascione dell'Antico Tratturo (A,BL)
Pegaso
Sansone di Lucus Angitiae
Sarabanda di Lucus Angitiae (B,0)
Sovrana (A,0)
Vispateresa
Zizu di Arajani (A,0)
Anita dell'Antica Stirpe
Areta dell'Antico Tratturo
Celano
Drago dell'Antico Tratturo (B,0)
Euridice della Rossera (A,0)
Gioia
Ulisse Contrada del Fiorano
Irpina (A)
Pascione dell'Antico Tratturo(A)
2009
Califano P.  di Casa Caruso (A,0)
Darkan (A)
Grinta dell'Arintha
Sirio
Musetto di Selvaspina
Zar
Baldassarre di Casa Caruso (A,0)
Gelsomina
Sansone dei Giunoni
Somma di Casa Caruso
Zizu di Arajani (A,0)
Bastiano (A)
Hania dell'Antica Stirpe
Laga
2008
Ada
Alvise (B)
Cream (A,0)
Filuccia (A)
Hollyver
Kelly
Picasso di Arajani
Sefirah dell'Antica Stirpe (A)
Sila di Lucus Angitiae
Thor
Venia di Nivenus
Dalia della Perla Maremmana (A,0)
Domani della Perla Maremmana (A,0)
Pascione dell'Antico Tratturo (A,BL)
Tina di Arajani
2007
Argante dell'Antico Traturro (A)
Bea
Enea
Euro (A)
Henry (A)
Maremagnum di Selvaspina
Nanarella di Selvaspina
Nontiscordardime di Selvaspina Pastrano
Vanilla (A)
Vela di Lucus Angitiae 
Cream (A,0)
Fontegaia
Pastrano
Picasso di Arajani
Poppea di Lucus Angitiae 
Spaccone 
2006
Bastiano (A)
Cassio di Lucus Angitiae (A)
Dante del Mondonego (B)
Faleria dei Giunoni (A)
Giada di Nivenus (B)
Irpina (A)
Zingara di Lucus Angitiae (A)
Astra
Mysteriorey di Nivenus 
Turco
2005
Aspro dell'Arintha (A)
Pan dei Giunoni (A)
Alvise (B)
Corinto di Lucus Angitiae (A,1)
Faleria dei Giunoni (A)
Cafiero di Lucus Angitiae (A) Diuk di Nivenus
Gransasso 
2004
Corina (B)
Fiamma degli Elmi
Hiram di Lucus Angitiae (A)
Sibilla
Ulisse di Lucus Angitiae (B)
Dante del Mondonego (B)
Ocre di Lucus Angitiae (A)
Mito di Lucus Angitiae
2003
Cafiero di Lucus Angitiae (A)
Hillaryc del Mondonego
Ikea di Nivenus 
2002
Izeta di Nivenus
Malafemmena del Mondonego
Noe' del Melarancio
Ultimo di Lucus Angitiae 
Kenia di Lucus Angitiae (A)
Saibaba dei Draghi Bianchi 
Brezza di Lucus Angitiae
Luckj di Nnivenus 
2001
Catone
Edelweiss (B)
Omero della Rossera (A)
Rondo'veneziano di Selvaspina Rosabianca del Melarancio (A)
Zorilla di Lucus Angitiae (A)
Arno del Melarancio
Barba dei Draghi Banchi
Era
Hillaryc del Mondonego
Maremagnum di Selvaspina 
Leone degli Elmi 
2000
Cenerentola
Eva della Fornarina
Marescialla del Mondonego
Nutella del Mondonego 
Ginevra
Lancilotto
Ursula degli Elmi 
Scandalosagilda Loro del Piana
1999
Artu' (A)
Farouk della Rossera
Gransasso
Ira di Lucus Angitiae
Mughetto di Selvaspina
Nereorocco del Mondonego
Orobianco del Melarancio (B,1)
Sognoerotico Loro del Piana
Tarantella di Selvaspina 
Attrazionefatale Loro del Piana Iside
Nereorocco del Mondonego
Omero della Rossera (A)
Zorilla di Lucus Angitiae (A)
Bouganvillea Loro del Piana
Fata della Rossera
Rufo (A)
Tobia 
1998
Alchimia (A)
Bacco del Pulcherimus
Laila di Nivenus
Leone degli Elmi
Lucrezia del Melarancio (A)
Risiebisi del Mondonego
Rufo (A)
Senzafine di Selvaspina
Tobia
Tritone della Rossera
Zeta di San Miliano 
Apolloilgrande
Ira di Lucus Angitiae
Lunadimiele Loro del Piana
Rufo (A)
Altea
Leonida di Nivenus (A)
Pepitadoro di Selvaspina
Scaccomatto Loro del Piana
Scandaloalsole Loro del Piana



Home | Contact | Copyrightdesign: Template Shaker
Copyright © 2017, Parcodaini. All rights reserved